Oziway - The Australian Way

O Nas

Firma

Praca nad koncepcją Oziway rozpoczęła się już parę lat temu, w trakcie wielkiego kryzysu globalnego (GFC, Global Financial Crisis). Wiele osób dotknęły wtedy problemy finansowe, a wiele z nich do dziś odczuwa ich skutki.

System Oziway pomaga Użytkownikom, którzy chcą zarobić w Internecie przez promowanie tysięcy produktów i usług dostępnych na platformie Oziway (tzw. Marketplace), bez żadnego wkładu finansowego i przy niskim nakładzie pracy. Chcemy, aby nasi Promotorzy mieli możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w postaci Prowizji z transakcji, które odbywają się w Oziway na całym świecie.

Oziway prawdopodobnie nie zastąpi Twojej obecnej pracy, chyba, że chwilowo nie masz zajęcia, wtedy Oziway może być dla Ciebie dobrym początkiem, aby zacząć zarabiać. System Oziway powstał po to, żeby uczynić Twoje życie odrobinę łatwiejszym w aspekcie finansowym.

Najważniejsze fakty:

  • Oziway niczego nie sprzedaje. Jesteśmy platformą, która łączy interesy Sprzedawców i Promotorów. Otrzymujemy od Sprzedawców procentową prowizję, pobieraną od transakcji zakończonych sukcesem za promowanie ich produktów, a następnie przekazujemy tę prowizję do Promotorów. Zachowujemy jedynie niewielką część prowizji.
  • Jeżeli jesteś Promotorem, jesteśmy dla Ciebie darmowym narzędziem do zarabiania pieniędzy. Chcemy dać Ci możliwość i okazję do zarobienia pieniędzy.
  • Jeżeli jesteś Sprzedawcą, zapłacisz Prowizję tylko od udanych transakcji, w momencie kiedy otrzymasz pieniądze i dostarczysz produkt.
  • Jesteśmy serwisem opartym na misji. Oczywiście, pobieramy małą część prowizji potrzebnej nam do działania, jednak jej większa część trafia do Promotorów. Chcemy, aby nasi Promotorzy byli zadowoleni.
  • Promotorzy z całego świata mogą do nas dołączyć. Wszystkie państwa są mile widziane, jednakże tylko państwa przedstawione na liście na stronie https://oziway.com mają produkty w swojej ofercie. Jeżeli zauważymy zainteresowanie wielu Promotorów z Twojego kraju, szybko znajdziemy produkty możliwe do promowania i uruchomimy serwis w Twoim kraju.
  • Nie gwarantujemy Twojego sukcesu w Oziway, jednakże zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć Ci informacje i materiały które przyczynią się do Twojego sukcesu.
  • Każdy może do nas dołączyć w dowolnym momencie i jest to darmowe. Podobnie jak każdy może od nas odejść w dowolnym momencie. Nikt nie jest zobligowany do robienia czegokolwiek na Oziway.

Skąd Nazwa “Oziway”

Oziway To Wolność

Nazwa Oziway wzięła się od określenia “Australian Way”. Australia jest często nazywana przez Australijczyków "Oz", którzy z kolei na siebie mówią Ozi. Dla wielu osób Australia to symbol wolności oraz spokojnego i łatwego stylu życia. Koncepcja Oziway została utworzona przez Australijczyka, który spędził dużo czasu na podróżowaniu w różne miejsca świata, aby dowiedzieć się jak wygląda życie różnych ludzi oraz ich codzienne problemy.

Misja Oziway to niesienie pomocy wszystkim ludziom na świecie, chociażby w jednym zakresie.

Niezależnie od tego czy chcesz:

  • Być częścią międzynarodowej społeczności Promotorów.
  • Nauczyć się i praktykować promowanie produktów w Internecie.
  • Zarobić dodatkowe pieniądze (reperując przy tym budżet domowy lub po prostu zarabiając na drobne wydatki).

System Oziway może być dla Ciebie. Możesz promować co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz.

I to właśnie jest wolność.

  Loading...