O nas

Spółka

Prace nad systemem Oziway rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy kryzys finansowy (GFC globalny kryzys finansowy) był na szczycie. Wiele osób miało trudny czas, wiele osób jeszcze dziś ma finansowy twardy czas.

Oziway pomaga użytkownikom, którzy chcą zarabiać pieniądze, pozwalając im promować tysiące produktów i usług dostępnych na Oziway (Marketplace), bez ryzyka finansowego i niskiego dziennego obciążenia pracą. Chcemy, aby nasi promotorów zarabiają dodatkowe pieniądze z transakcji odbywających się w wielu krajach na platformie Oziway.

Oziway nie chodzi o zastąpienie aktualnej pracy (choć jeśli nie masz pracy, to może być dobry sposób, aby zacząć zarabiać), jej o co swoje życie tylko trochę łatwiejsze.

Najważniejsze fakty:

  • Jesteśmy rynkiem, który łączy sprzedawców i kupujących. Otrzymujemy% prowizji (opłaty za sukces od sprzedawców za promowanie swoich produktów) i rozpowszechnianie tych prowizji promotorów (niewielka część tej prowizji pozostaje u nas). Każdy może sprzedawać produkty lub usługi na naszym rynku, jak również oferty pracy, uzyskać zadania wykonywane przez użytkowników Marketplace, lub znaleźć perspektywy biznesowe (Oziway społeczność wil znaleźć przyszłego klienta).
  • Jeśli jesteś promotorem, jesteśmy darmowym narzędziem zarobkowania dla Ciebie. Jesteśmy o daje możliwość zarabiania pieniędzy. Nie chcemy brać pieniędzy.
  • Jeśli jesteś sprzedawcą, płacisz tylko opłatę za sukces po zakończeniu transakcji i otrzymujesz zapłatę przez kupującego (po otrzymaniu pieniędzy i dostarczenia produktów lub usług).
  • Jesteśmy prawdziwym serwisem misji. Zarabiamy niewielką część prowizji, ale większość z nich trafia do promotorów. Chcemy, aby nasi promotorów byli szczęśliwi.
  • Promotorzy mogą dołączyć do nas z dowolnego miejsca na świecie. Wszystkie kraje są mile widziane, jednak tylko niektóre kraje mają produkty wymienione. Nieustannie pracujemy nad poszerzać listę krajów. Witamy nowych partnerów, aby pomóc nam rozwinąć się w nowych krajach.
  • Nie gwarantujemy sukcesu, ale będziemy próbować wszystkiego, co możemy, aby zapewnić pomoc i materiały, które pomogą Ci odnieść sukces.
  • Każdy może dołączyć do nas w każdej chwili. Jego wolny. I każdy może nas zostawić w każdej chwili. Nie masz obowiązku robić nic dla Oziway.
Szukamy nowych partnerów w nowych krajach. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zostać naszym partnerem.

Co z nazwą “Oziway”

Oziway jest wolność

Nazwa Oziway pochodzi od frazy "Australian Way". Australia, często nazywany oz przez Australijczyków, którzy nazywają się Ozi, dla wielu ludzi jest symbolem wolności i łatwy sposób życia. Koncepcja Oziway została stworzona przez australijskiego, który spędził wiele podróży do różnych części świata, aby zobaczyć, jak ludzie żyją i jakie problemy mają w ich codziennym życiu.

Misją systemu Oziway jest pomoc ludziom, z całego świata, przynajmniej w jednym małym aspekcie.

Czy chcesz:

  • Należy do międzynarodowej społeczności promotorów.
  • Ucz się i ćwicz promowanie produktów w Internecie.
  • Zarabiaj dodatkowe pieniądze (remont budżetu domu lub po prostu wydać pieniądze).

System Oziway może być dla Ciebie. Możesz promować to, co chcesz, jak chcesz, i Kiedy chcesz.

I to jest wolność.

  Ładowanie...